Лучшие книги по экономике Ubooks.com.ua » Статьи

Добро пожаловать Guest

Поиск:

Лучшие книги по экономике Ubooks.com.ua » Статьи » Articles » Онлайн-знайомство: альтернатива традиційному спілкуванню

Онлайн-знайомство: альтернатива традиційному спілкуванню

Открыть PDF | Просмотр для Печати
by: mediagroup
Просмотров: 302
Кол-во слов: 345
Дата: 28.04.11 Time: 14:41
Коммментариев: 0.

Всім людям рано чи пізно посміхається вдача. Але бажано, щоб все в житті відбувалося вчасно: зустріч коханої людини, шлюб,народження дитини… Та не завжди так буває. Причинами цього можуть бути різні фактори. Не завжди знайомства, що відбуваються, мають успішне продовження. Деякі соромляться своєї зовнішності, деякі заздалегідь впевнені в негативному результаті, тому не докладають зусиль до підтримання заведеного контакту. Не всі прагнуть створити сім’ю. Приводами для знайомств можуть бути і бажання відпочити від напруженої роботи, і простеспілкування без планування подальшої зустрічі. Бажаючи створити сім’ю або знайти однодумців, люди прагнуть до заведення знайомств. Тому, орієнтуючись на вимоги часу, назміну звичайному способу знайомства прийшов інший його вид.

На даному етапі розвитку суспільства життя пропонує методи, які можна вважати альтернативними традиційним: послуга
знайомства онлайн створена саме для людей, які в реальному житті в силу певних причин не можуть створити родину чи вільно знайти друзів. Вона дозволяє встановити контакт з людиною, не зустрічаючись з нею на початковому етапі. І не треба цьогосоромитися: сьогодні цим користується велика кількість людей, Як правило, при налагодженні стосунків через Інтернет не треба давати про себе зайвих даних, вистачить загальних відомостей. Зустрівшись з людиною в реалі, у вас завжди буде можливість повідомити її про все, що вважаєте необхідним. Виявляючи в ході спілкування певну вибірковість, ви рано чи пізно зустрінете людину, з якою у вас виявиться багато спільного. 
Таке заочне знайомство ні до чого не зобов’язує. Якщо на початку спілкування вам не вдасться знайти між собою щось спільне,здатне об’єднати на все життя, не страшно – можна коректно припинити знайомство, не доводячи його до наочної зустрічі. Людямсоромливим, які не можуть набратися сміливості проявити себе при зустрічах, такі онлайн-знайомства будуть дуже до речі.Забуваючи, що на кожний товар існує свій покупець, вони ховаються у свою оболонку, наче равлик, втрачаючи дорогоцінний час. Життя минає, і треба користуватися можливостями, які воно надає, адже всі подарунки долі доречні на певних життєвих етапах. Нехай у вас, завдяки таким знайомствам, вчасно з’явиться кохана людина, міцна родина, улюблені діти або просто гарно проведений час.

 

 

 

 

 

Об авторе:

Медиагрупп


Рейтинг: 0.0