лучшие книги по экономике
Главная страница

Главная

Замовити роботу

Последние поступления

Форум

Создай свою тему

Карта сайта

Обратная связь

Статьи партнёров


Замовити роботу
Книги по
алфавиту

Б
В
Г
Д
Е
Ж
З
И
К
Л
М
Н
О

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ В БІЗНЕСІ

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]

Автоматичні довідково-інформаційні системи (центри телефонного обслуговування). Головною перевагою голосових довідково-інформаційних систем є простота взаємодії користувача з системою, коли для отримання інформації використовується звичайний телефонний апарат або факс. При цьому відсутня необхідність навчання користувачів і закупівлі ними будь-якого додаткового обладнання. Користувач спілкується з системою в режимі діалогу з допомогою голосових меню. Система автоматично відповідає на дзвінок, грає привітання і пропонує набрати ті чи ті цифри як запит на отримання інформації. Потім здійснюється пошук у базі даних і видача інформації у вигляді голосового повідомлення або факсу. Система може з’єднати користувача з оператором, комутуючи лінію на внутрішній телефон або комп’ютерний термінал.
Кожна конкретна система настроюється індивідуально під замовника. Процес настроювання криє в собі:
• розроблення структури голосових меню;
• розроблення структури бази даних або узгодження з наявною базою;
• підключення додаткового сервісу (наприклад, голосової пошти).
У разі зміни потреб системи перенастроюються. Необхідна кіль­кість каналів розраховується відповідно до планованої кількості дзвін­ків. Кількість каналів може бути збільшена будь-коли нарощуван­ням апаратних засобів без модифікації програмного забезпечення.
Застосування автоматичних голосових систем дає значну економію коштів і підвищує якість обслуговування, оскільки немає необхідності утримувати штат операторів; зменшуються затримки під час пошуку й видачі інформації; виключається можливість похибки; електронний оператор системи цілодобово знаходиться в «гарному настрої», завжди «терплячий» і «ввічливий”; системи прості у використанні та доступні кожному.
Інформаційно-довідкові системи використовують:

  •  Банки (LAN Hello for Bank) — для надання інформації про послуги банку, поточні курси валют, кредитні ставки, адреси філій і т. ін. Клієнт банку, ввівши свій персональний код, може прослухати інформацію про стан рахунку, отримати факсом виписку про рух коштів.

• Торгові фірми — для надання інформації про наявність товару на складі, видачі прайса факсом, прийому попередніх замовлень від клієнтів і видачі рахунків-фактур, інформування клієнтів про нові товари, місцезнаходження фірми.
• Довідкові служби — для видачі максимально можливої кількості інформації автоматично, а в разі необхідності — з’єднання з оператором.
• Податкові інспекції, юридичні служби — для консультування населення.
• Інші організації, які відповідають на типові телефонні дзвінки клієнтів.
Інтегровані офісні системи. Призначені для автоматизації прийому, обробки та перемикання вхідних дзвінків. Поєднують у собі функціональні можливості:
• голосової пошти — організовується система поштових скриньок для співробітників організації, де можна залишати голосові повідомлення в разі відсутності співробітника на робочому місці або якщо лінія зайнята;
• довідкової системи з довідковою інформацією про компанію;
• здійснюють реєстрацію телефонних дзвінків;
• переадресовують дзвінки.
4. Апаратна база комп’ютерної телефонії
Плати для систем комп’ютерної телефонії виконують різні функції.
Голосові плати забезпечують з’єднання за телефонними лініями та голосове з’єднання з абонентом, а також сприймають команди користувача щодо послідовності натискань клавіш телефонного апарата з тональним набором. Незалежно від типу і кількості телефонних ліній, з якими працюють плати, усі вони виконують:
• повний моніторинг лінії — зняти слухавку, здійснити тональний чи імпульсний набір номера, визначити стан лінії (зайнято, не відповідає, відповів факс, відповів модем, відповів автовідповідач, відповіла людина), покласти слухавку, зняти слухавку вхідного дзвінка;
• цифрування й запис у файл звуку з лінії зі щільністю, що її обирає програма (24 Кбіт/с, 32 Кбіт/с, 48 Кбіт/с, 64 Кбіт/с);
• відтворення в лінію звукового файлу;
• генерацію та відтворення в лінію тону будь-якої частоти;
• розпізнавання будь-якої частоти, що звучить у лінії;
• комутацію будь-яких двох каналів;
• повний дуплекс.
Решту каналів можна підключити в режимі «лише прослухо­вування».
Факсимільні плати здійснюють відправку і прийом факсимільних документів. При цьому кодування у вигляд документа, обробка вхідних повідомлень і т. ін. здійснюється апаратно декількома каналами одночасно. Дані функції можуть виконуватися як автономними платами факсимільного зв’язку, так і платами-приставками до голосових плат. У першому випадку факсимільні плати можуть самі набирати номер, здійснювати моніторинг лінії та розпізнавати сигнали DTMF.
Як приклади факсимільних плат можна назвати плати фірми Dialogic — FAX/40E — чотириканальна факсимільна дочірня плата, що встановлюється на голосову плату D/41ESC, унаслідок чого отримується плата VFX/40ESC; плата VFX/40ESC Plus — ще одне комбіноване рішення «голос+факс» — не розбирається на материнську і дочірню.
Фірма GammaLink випускає низку спеціалізованих факсимільних плат: Cрi/100 — одноканальна; CP4/LSI — чотириканальна; CP4/SC, CP6/SC, CP12/SC — відповідно чотири-, шести- і дванадцятиканальні плати, але на відміну від перших двох без можливості безпосереднього підключення до телефонних ліній (з’єднуються через голосові або спеціальні інтерфейсні плати).
Плати станційного інтерфейсу призначені для підмикання телефонних апаратів і організації конференцій. Здійснюють комутацію ліній. Мають такі характеристики:
• максимальна відстань від телефонного апарата до плати — 1067 м;
• організація повнодуплексних конференцій (максимальна кількість учасників однієї конференції — 8);
• кількість одночасних повнодуплексних конференцій від 3 (за 8 учасників у кожній) до 16 (за 2 учасників).
За допомогою Scbus можна об’єднати в конференцію до 1024 учасників. І хоча в кожний момент часу «право голосу» матимуть лише 8 із них, це не є принциповою вадою, оскільки систему можна організувати таким чином, щоб кожний, хто бажає отримати право голосу, наприклад, натискав клавішу на телефоні або промовляв щось у трубку. При цьому один із учасників, який найдовше мовчав, переводиться в режим «лише слухати».
Плати розпізнавання голосових команд використовуються в тих випадках, коли немає можливості зробити тоновий донабір або використовувати клавіатуру телефону (під час керування автомобі­лем). Розпізнавання мови може здійснюватись у двох режимах — із настроюванням на голос конкретного користувача та без настрою­вання. Крім того, розпізнавання голосу може застосовуватись у захисних системах із метою визначення людини, яка телефонує.
Під час розпізнавання мови з настроюванням на голос конкретного користувача словник розпізнаваних слів може складати декілька десятків та більше мовних одиниць. Ця технологія зручна для організації персональних голосових систем, у яких команди на основні дії можуть віддаватися голосом. До того ж можна скласти список абонентів і віддавати системі усну команду набрати номер того чи іншого абонента.
Робота з розпізнаванням мови без настроювання на голос користувача також спирається на словники розпізнавання. Словник складається на основі аналізу мови декількох сотень людей. Існують три типи словників для роботи без настроювання на голос користу­вача: цифровий, алфавітно-цифровий і словник для розпізнавання суцільного мовлення. До цифрового словника входять цифри від нуля до дев’яти, слова «так», «ні», «стоп», «допомога» і деякі інші. До алфавітно-цифрового, крім цих слів, включено назви всіх букв алфавіту. Словник для розпізнавання суцільного мовлення на відміну від перших двох передбачає можливість вимови декількох слів поспіль.
Для російської мови існують цифрові словники.
На базі плати Antares 2000/50 фірмою Voice Control Systems реалізовано розпізнавання команд, що вимовляються російською мовою без настроювання на голос людини, яка говорить.
Інтерфейсні плати і голосові плати без інтерфейсу з лінією. Описані голосові плати за детальнішого розгляду виявляються комбінованими пристроями, в яких можна чітко вирізнити дві функціональні частини — інтерфейсну і голосову. Ця градація стає особливо очевидною під час програмування плат — одна група функцій відпрацьовує операції, пов’язані з телефонними з’єднаннями, інша — запис на диск і відтворення звуку в лінію. При цьому в голосових платах на кожну приєднану телефонну лінію (або тайм-слот) припадає виділений незалежний голосовий канал, тобто ресурс, що дозволяє записувати на диск комп’ютера або відтворювати звук у цю телефонну лінію. А втім, іноді такий голосовий ресурс виявляється надлишковим, оскільки в деяких додатках не виникає ситуація, коли по всіх приєднаних до системи телефонних лініях вимагається водночас програвати або записувати повідомлення. Наприклад, у центрі телефонного обслуговування основний час забирають розмови абонентів з операторами, а на програвання запрошень, автоматичну відповідь, записування повідомлень та інші функції, що потребують голосового ресурсу, часу залишається менше. Тому частина дорогих голосових каналів буде простоювати. Для розв’язання цієї проблеми надлишковості існує «полегшений» варіант — дешевші інтерфейсні плати. З одного боку, до плат підключаються телефонні лінії, з якими виконуються всі функції голосових плат, окрім записування і відтворення звуку; з іншого — в інтерфейсних плат є вихід на Scbus, тобто всі приєднані телефонні лінії можуть обслуговуватися будь-яким ресурсом будь-якої іншої плати, встановленої в системі. Голосові плати без інтерфейсу з лінією — це плати, що надають системі лише голосовий розділюваний ресурс, без інтерфейсу з лінією. Такі плати мають лише інтерфейс Scbus, отже, до них не можна підімкнути жодної телефонної лінії, і їх використання має сенс виключно в комплекті з інтерфейсними платами.

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]


ВНИМАНИЕ! Содержимое сайта предназначено исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права принадлежат их законным правообладателям. Любое использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие или полученные в связи с использованием содержимого сайта.
© 2007-2018 BPK Group.