лучшие книги по экономике
Главная страница

Главная

Замовити роботу

Последние поступления

Форум

Создай свою тему

Карта сайта

Обратная связь

Статьи партнёров


Замовити роботу
Книги по
алфавиту

Б
В
Г
Д
Е
Ж
З
И
К
Л
М
Н
О

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ В БІЗНЕСІ

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]

• застосування множинного доступу з динамічним часовим розділенням;
• часове розділення режимів прийому і передачі;
• пакетування повідомлень;
• використання передових методів боротьби із затуханнями сигналів;
• програмне формування логічних каналів зв’язку;
• шифрування повідомлень і закриття даних користувача.
Для стандарту GSM інформація про мобільного користувача є унікальною і знаходиться в SIM-карті (Subscriber Identity Module), виконаній за смарт-технологією. Після включення апарата з установленою SIM-картою слід насамперед ввести PIN-код (Personal Identification Number — персональний ідентифікаційний номер) абонента.
Коли SIM-карта виймається з апарата, вона зберігає всю інформацію — персональний ідентифікатор, ключі, шифри, паролі, а також записані абонентом номери телефонів і повідомлення, і може працювати з іншим телефонним апаратом.
Інформація на карті зберігається в стандарті IMSI (International Mobile Subscriber Identification), саме завдяки цьому виключається можливість появи «двійників». Навіть якщо код із вашої карти буде випадково підібраний, система автоматично вимкне фальшивий і дійсний SIM, і вам не доведеться оплачувати чужі розмови.
Ідентифікаційний номер абонента під час передачі зашифровується 64-бітним ключем. У цьому стандарті передбачено також шифрування повідомлень 56-бітним ключем.
Розгляньмо як приклад стандарт GSM 900.
Система передбачає наявність 124 радіоканалів для прийому і 124 для передачі даних, рознесених на 45 MГц. Кожний з каналів має діапазон 200 КГц і розподіляється між абонентами.
FDMA (Frequency Division Multiple Access — система множинного доступу з розділенням частот) дозволяє отримати 8 каналів по 25 КГц, які в свою чергу розділяються за принципом TDMA (Time Division Multiple Access — система з розділенням часу) ще на 8 каналів. У GSM використовується GMSK-модуляція, а несуча частота змінюється 217 разів на секунду, щоб компенсувати можливе погіршення якості.
5. Послуги стільникових мереж
З-поміж послуг, що надаються абонентам стільникових мереж, передусім слід назвати високоякісне телефонне обслуговування: як з високою пропускною здатністю, так і з гарним покриттям.
До інших послуг належать:
• Переадресація виклику. Скажімо, коли абонент знаходиться за межами покриття стільникової мережі, але поруч є телефон фіксованої мережі, то вхідний дзвінок переадресовується на інший мобільний телефон, на номер телефону за кордоном або на голосову пошту. Оплата зазвичай нараховується за існуючими тарифами мережі так, ніби абонент зателефонував на той номер, на який переадресовано виклик.
• Визначення номера телефону, з якого вам дзвонять.
• Очікування виклику. Якщо під час телефонної розмови вам дзвонить іще хтось, то на екрані мобільного телефону з’являється повідомлення «очікування виклику». Можна вибрати — чи завершити першу розмову і почати другу, чи залишити перший або другий виклик «на утриманні».
• Утримання виклику. Можна перемикатися між двома викликами або телефонувати самостійно тоді, коли один виклик залишається «на утриманні».
• Конференц-зв’язок. Надається можливість розмовляти більш як з однією особою одночасно, що може бути використано для проведення нарад.
• Блокування викликів. Обмежує використання мобільного телефону. Можна заблокувати вихідні чи вхідні, міжнародні чи міжміські дзвінки.
• Роумінг. Дозволяє використовувати мобільний телефон із наявним телефонним номером за кордоном (якщо існують відповідні домовленості між операторами). При цьому абонент стає абонентом тієї мережі, в зоні дії якої знаходиться, і платить за її тарифами.
• Голосова пошта. Повідомлення можна записати, якщо ви не можете відповісти на виклик. Можна зберігати також факси.
• SMS — короткі повідомлення. Послуга надає можливість використовувати мобільний телефон у ролі двостороннього пейджера. Надається можливість отримувати важливі повідомлення, не розмовляючи з абонентом.
• Факс. Можна отримувати факси, використовуючи мобільний телефон, підключений до комп’ютера за допомогою модема.
• Передача даних. Можна отримувати дані на комп’ютер через мобільний телефон і модем. Можна також приєднатися до Internet, скористатись електронною поштою.
6. Використання стільникових мереж
для передачі даних
Передача мови складає 90—98% трафіка стільникових мереж. Однак обсяги передачі даних такими мережами мають тенденцію до швидкого зростання.
Правильний вибір модема і його використання дозволяє ефективно організувати передачу електронної пошти, відправлення та отримання факсів із переносного комп’ютера. Можна навіть перетворити його на мобільний вузол своєї локальної мережі.
Для передачі даних через аналогову стільникову мережу пересувному абонентові потрібен стільниковий модем, який підтримував би один із стільникових протоколів передачі (MNP10, MNP10EC, ZyCELL, ETC, TX-CEL). За допомогою модемів, що підтримують стільникові протоколи передачі даних стільниковим з’єднанням, користувачі можуть отримати надійний комутований канал для передачі даних зі швидкістю 9,6 Кбіт/с (без стиснення), а за сприятливих радіоумов — 14,4 Кбіт/с. Вадою такої системи є необхідність використання стільникових модемів на обох кінцях з’єднання. Якщо ж на одному кінці встановлено звичайний модем, то надійність і продуктивність з’єднання можуть бути не дуже високими. Віднедавна постачальники послуг стільникового зв’язку розв’язують цю проблему розміщенням банку модемів у комутаційних центрах мобільного зв’язку, суміщених із базовими станціями мережі. Протокол стільникового модема діє лише на ділянці до такого центру, а на решті з’єднання працює протокол звичайного модема.
Усі стандарти цифрових стільникових мереж зв’язку забезпечують взаємодію з ISDN і КТМЗК.
Для передачі даних за допомогою стільникового телефону є необхідним таке обладнання:
1. Портативний комп’ютер зі слотом PC Card Type 2.
2. Стільниковий телефон, з’єднаний із цифровою мережею.
3. Адаптер, що вставляється у слот PC Card.
4. З’єднувальний шнур.
Адаптер розпізнається системою як звичайний модем. В адаптері потік даних розбивається на послідовність фреймів по 200 бітів, що передаються блоками по 240 бітів (40 бітів — службова інформація, необхідна для контролю якості й корекції похибок). Швидкість передачі даних при цьому складає 9600 біт/с.
GSM підтримує протоколи: V.21, V.22, V.22bis, V.23, V.26ter, V.32, MNP5.
Отже, щоб використовувати стільникові мережі для передачі даних, треба мати відповідне технічне забезпечення — мобільний телефонний апарат, адаптер зі шнуром, портативний комп’ютер, а також заплатити за підключення до стільникової мережі, своєчасно вносити абонентську плату і плату за передачу даних, оплачувати трафік і, можливо, платити за послуги електронної пошти.

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]


ВНИМАНИЕ! Содержимое сайта предназначено исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права принадлежат их законным правообладателям. Любое использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие или полученные в связи с использованием содержимого сайта.
© 2007-2018 BPK Group.