лучшие книги по экономике
Главная страница

Главная

Замовити роботу

Последние поступления

Форум

Создай свою тему

Карта сайта

Обратная связь

Статьи партнёров


Замовити роботу
Книги по
алфавиту

Б
В
Г
Д
Е
Ж
З
И
К
Л
М
Н
О

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІРТУАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]

 

2.3. Методичні вказівки
до виконання лабораторних робіт

Лабораторна робота № 2.1

«Установка WEB-сервера APACHE, PHP
та СКБД MYSQL на основі комплексу
програм «Денвер-2»

Мета лабораторної роботи: Навчитися встановлювати програмне забезпечення, необхідне для роботи веб-сервера.
Порядок виконання:

 • З сайту HTPP://ввв.denwer.ру/dis/Base. скачати базовий комплект пакету «Денвер-2».
 • Встановити комплекс програм на комп’ютері.
 • Створити хост для подальшої роботи.

Інструкції до виконання:
1. Запропонований для виконання лабораторної роботи комплекс програм «Денвер-2» дозволяє запустити повноцінний веб-сервер Apache з підтримкою PHP, Perl і сервер MySQL на машині, що працює під керуванням MS Wіndows 95/98/Me/NT/2000/XP.
Порівняно з установкою окремо кожного з програмних продук­тів, що входять до його складу, даний комплекс має ряд переваг:

 • Модульність і розширюваність. Немає необхідності переписувати багатомегабайтні дистрибутиви окремих компонентів. Базова версія пропонованого комплексу Apache+PHP+Perl+MySQL має розмір усього 2—3 Мб і при цьому він цілком функціональний. У разі потреби можна переписати із сайта розробників додат­кові комплекти, бібліотеки, що розширюють можливості PHP, і архіви, котрі забезпечують роботу з графікою, базами даних, відмінними від MySQL, і т. д.
 • Компоненти комплексу вже зконфігуровані для роботи. Звичайно, для оптимізації роботи і включення додаткових можливостей необхідно редагувати конфігураційні файли, але базові мож­ливості доступні відразу ж після установки. До складу пакета включений також установник, що значно спрощує процедуру конфігурування при «переїзді» пакета в іншу директорію.
 • Програми, що входять до складу комплексу, написані різними розробниками; їхні особливості іноді можуть утруднити спіль­не функціонування цих продуктів. Можливі також принципові розходження різних версій однієї і тієї ж програми, що найчастіше утруднює установку і настроювання. Компоненти пакета «Денвер-2» конфігурувались і тестувались для забезпечення повноцінної роботи в складі комплексу.
 • PHP працює як модуль веб-сервера Apache, що дозволяє налагоджувати програми авторизації користувачів і відкриває доступ до ряду додаткових можливостей. Необхідно відзначити, що сторонніми розробниками найчастіше пропонується працювати з інтерпретатором PHP як CGІ-програмою, що трохи обмежує можливості. Пакет «Денвер-2» передбачає таку можливість, але штатним режимом усе-таки є режим функціонування як модуля Apache.

Склад базового комплекту:
1. Apache: виконувані файли, дистрибутивні й адаптовані конфігураційні файли;
2. PHP: виконувані файли, модуль для веб-сервера Apache, дистрибутивний і адаптований конфігураційний файл, бібліотека GD — поки що без підтримки формату GІF;
3. MySQL: виконувані файли, файли повідомлень про помилки на російській і англійській мовах, база даних mysql;
4. панель керування базою даних MySQL — phpMyAdmіn, а також скрипт, що спрощує додавання нового користувача MySQL;
5. Perl: виконувані файли, модулі відсутні;
6. відлагоджувальна «заглушка» для sendmaіl (/usr/sbіn/sendmaіl), що не відправляє листи, а записує їх у файл /tmp/!sendmaіl.txt;
7. система автоматичного пошуку віртуальних хостів і відновлення системного файлу hosts, а також конфігурації Apache. Зав­дяки їй додавання нового віртуального хоста (чи домена третього рівня) полягає в простому створенні каталогу в /home (див. за аналогією з вже існуючими хостами) і перезапуску комплексу. Усі зміни вносяться в конфігураційні і системні файли автоматич­но, але можна керувати цим процесом за допомогою механізму шаблонів хостів (див. /usr/local/apache/conf/httpd.conf за детальними роз’ясненнями).
На офіційному сайті доступні доповнення, що розширюють можливості базового комплекту:

 • PHP версії 3 у виді CGІ-програми;
 • модулі і документація для Apache;
 • модулі і документація для PHP;
 • модулі і документація Perl;
 • сервер MySQL з підтримкою транзакцій, документація;
 • модулі підтримки технології Parser;
 • інші популярні модулі.

2. Установка і настроювання.
Усі дистрибутиви поставляються у вигляді архівів, які саморозпаковуються, що містять також і інсталятор, що автоматично запускається. Процес установки буде полягати у відповіді на низку питань у діалоговому вікні (рис. 2.2).

Рис. 2.2. Вікно установки комплекса «Денвер-2»
Першим запитанням буде про те, у який каталог ви хотіли б встановити комплекс (за замовчуванням використовується C:\WebServers, і потрібно лише натиснути Enter, щоб погодитися з цим вибором). У зазначеному каталозі будуть розташовані абсолютно всі компоненти системи і поза ним ніякі файли надалі не створюються (крім ярликів на Робочому столі). Настійливо рекомендуємо встановлювати комплекс у каталог першого рівня — тобто, C:\WebServers.
Далі пропонується ввести ім’я віртуального диска, що буде зв’язаний з вищезазначеною директорією. Рекомендуємо погодитися зі значенням за замовчуванням (Z:). Важливо, що диска з цим ім’ям ще не повинно міститися в системі — найчастіше так і відбувається з диском Z:.

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]


ВНИМАНИЕ! Содержимое сайта предназначено исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права принадлежат их законным правообладателям. Любое использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие или полученные в связи с использованием содержимого сайта.
© 2007-2022 BPK Group.