лучшие книги по экономике
Главная страница

Главная

Замовити роботу

Последние поступления

Форум

Создай свою тему

Карта сайта

Обратная связь

Статьи партнёров


Замовити роботу
Книги по
алфавиту

Б
В
Г
Д
Е
Ж
З
И
К
Л
М
Н
О

Інформаційні системи і технології в юридичній діяльності

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]

 • Full name — повне ім’я, обов’язковий реквізит. У принципі, ім’я не обов’язково повинно бути реальним і PGP не може перевірити його правильність, але використання реальних даних полегшує сприйняття й користування ключами і для власників ключів, і для їх кореспондентів;

 • Email address — адреса електронної пошти. Внесення реаль­них даних дає можливість скористатись можливостями вбудовування PGP у додатки електронної пошти. Якщо здійснюється перехід до наступного вікна при пустому полі адреси електронної пошти, PGP ще раз нагадує про переваги використання інтеграції функції PGP та додатків електронної пошти. Для того щоб повер­нутись у це вікно, у відповідь на нагадування слід вибрати «Нет», для переходу до наступного вікна — «Да»;
 • Passphrase — пароль для захисту приватного ключа. Він повинен містити щонайменше 8 символів. Правильно вибраний пароль містить літери (PGP розрізняє великі і малі літери), цифри, знаки пунктуації та пропуски. Чим більше символів у паролі, тим надійнішим він є, оскільки його важче підібрати порівняно з короткими паролями.
 • Синій бігунок, позначений Passphrase Quality, дає можливість оцінити якість вибраного пароля. Його довжина прямо пропорційна кількості символів, що набираються, і збільшується при використанні різних типів символів.
 • Введений пароль набирається ще раз у цьому ж діалоговому вікні у полі Confirmation (підтвердження). Перехід між полями можна здійснити за допомогою миші або клавіші Tab на клавіатурі.
 • Натискання клавіші Enter після введення пароля при пустому полі Confirmation призведе до виведення повідомлення про помилку «Passphrase entries do not match. Please try again» (пароль та його підтвердження не збігаються, спробуйте ще раз) і необхідності повторного введення пароля та підтвердження.

 • Встановлена за замовчуванням опція Hide Typing (сховати надруковане) забезпечує секретність пароля — символи, що набираються на клавіатурі, на екрані не висвітлюються, їх існування відмічає тільки пересування курсору на наступну позицію. Відміна опції Hide Typing дає можливість перевірити правильність набирання пароля в обох полях і, відповідно, їх збіг.
 • Якщо вміст полів Passphrase і Confirmation не буде збігатись, після натискання кнопки Далее > буде виведено повідомлення про неприйнятність пароля. В цьому разі необхідно натиснути кнопку < Назад і повторити набирання пароля та його підтвердження.

Після заповнення необхідних реквізитів відбувається генерування пари ключів, про що свідчить рух синього і зеленого бігунків.

Натискання кнопки Далее > після зникнення зеленого бігунка повертає перше вікно Майстра генерування ключів, після чого можна приступити до створення наступної пари ключів або натиснути кнопку Готово і переглянути результати у вікні PGPkeys. Натискання кнопки Отмена на будь-якому кроці, включаючи два останні, буде означати відміну генерування ключів.
Слід зазначити, що Майстер генерування ключів пропонує режим експерта для генерування ключів — кнопка Expert у першому вікні. Крім вже названих реквізитів, цей режим пропонує визначити:

 • Key Type — тип ключа — Diffie-Hellman/DSS, RSA, RSA Legacy. RSA Legacy рекомендується використовувати тільки для комунікації з кореспондентами, які працюють зі старішими версіями PGP, оскільки він не підтримує багато корисних властивостей ключів;
 • Key Size — розмір ключа — кількість бітів, що відводяться для створення цифрового ключа. Для ключів Diffie-Hellman/DSS розмір ключа становить від 1024 до 4096 бітів, а для ключів RSA — від 1024 до 2048 бітів. Чим більший розмір ключа, тим менше ймовірність, що хто-небудь зламає його, але тим більше часу необхідно на генерування ключа, а також на шифрування і розшифровку даних за його допомогою. Звичайно, значення цього показника залежить від швидкодії комп’ютера, на якому виконуються названі операції. Таким чином, при створенні ключів слід намагатись досягти балансу між надійністю та швидкістю виконання операцій з урахуванням важливості інформації, що шифрується;
 • Key Expiration — термін закінчення строку використання. За замовчуванням цей параметр має значення Never — ніколи.
  У цьому полі можна вказати будь-яку дату за бажанням (більшу за поточну). Після закінчення життєвого циклу пари ключів їх не можна використати для шифрування пошти або створення ЦП, але ними можна скористатися для перевірки ЦП чи розшифровки повідомлень, надісланих до закінчення строку використання публічного ключа.

Кнопка More Information призначена для виведення допомоги щодо вибору параметрів ключів експерта.
Після генерування нової пари ключів рекомендується створити дублювальну копію зв’язки ключів на випадок втрати оригіналу. PGP автоматично пропонує зробити це під час закриття вікна PGPkeys, якщо протягом сеансу роботи було створено нову пару ключів. У відповідь на попередження про те, що втрата файлів зі зв’язками ключів призведе до втрати ключів і зашифрованих даних, користувач може вибрати одну з трьох відповідей:

 • Save Backup Now — створити дублювальну копію зараз;
 • Don’t Save — не зберігати;
 • Cancel — відмовитись від операції й не закривати вікно PGPkeys.

 • Під час зберігання дублювальної копії можна вказати будь-яке розміщення на жорсткому диску або дискеті у звичайному діалоговому вікні Save As.
 • Крім цього, дублювальну копію можна зробити вручну, скопіювавши у потрібне місце файли зі зв’язками ключів звичайним чином.

4.4. Створення суб-ключів.
У вікні PGPkeys вибрати пару ключів і через меню Keys > > Properties(позицію контекстного меню Key Properties або через натискання кнопки на панелі інструментів Show key or certificate properties) відкрити діалогове вікно на закладці Subkeys.

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]


ВНИМАНИЕ! Содержимое сайта предназначено исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права принадлежат их законным правообладателям. Любое использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие или полученные в связи с использованием содержимого сайта.
© 2007-2022 BPK Group.