лучшие книги по экономике
Главная страница

Главная

Замовити роботу

Последние поступления

Форум

Создай свою тему

Карта сайта

Обратная связь

Статьи партнёров


Замовити роботу
Книги по
алфавиту

Б
В
Г
Д
Е
Ж
З
И
К
Л
М
Н
О

ІНФОРМАЦІЙНИЙ МАРКЕТИНГ

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]

 

Робота з проектом


Типова робота з проектом полягає в послідовному проход­женні всіх пунктів меню, однак ви можете в будь-який момент увійти в будь-який пункт меню для вводу/корекції інформації або вивчення результатів обробки.
Робота з проектом організована за допомогою меню, яке має вигляд дерева з чотирьох взаємозалежних логічних секцій:

  1. Секція «Рынок» призначена для опису ринкового і конкурентного середовища проекту маркетингу. Без цієї інформації робота секцій «Товар» и «Поддержка сбыта» неможлива.

1.1. «Конкуренты»
У програмі «БЭСТ-Маркетинг» використовується єдиний, загальний для всіх проектів поповнюваний довідник конкурентів. Таким чином інформація про будь-якого нового конкурента, введена в якому-небудь проекті, автоматично стає доступна для використання у всіх проектах.
Пункт меню «Рынок-Конкуренты» служить для добору конкурентів з поповнюваного загального довідника, а також для поповнення самого довідника. Вибір позиції у проект маркетингу виконується за допомогою установки мітки в полі «Выбрать» у рядках списку конкурентів.

Скасування вибору може бути здійснене в будь-який момент за допомогою зняття мітки вибору, при цьому вся інформація про порівняння з цим конкурентом у поточному проекті буде вилучена.
Овал: iПорада. Щоб уникнути втрати даних при варіантному моделюванні, рекомендується використовувати Копию проекта.
Для всіх знову обраних конкурентів установлюються середні значення у всіх таблицях порівнянь.
Введення нового (відсутнього в довіднику) конкурента проводиться за допомогою кнопки «Новый» , при цьому він автоматично відбирається в проект.
Можливе видалення і редагування запису, також друк довідника.
U Видалення запису з довідника проводиться за допомогою кнопки «Удалить» . При цьому блокується спроба видалення запису, що використовується в якому-небудь проекті.

Для видалення такого запису необхідно спочатку зняти мітку вибору в усіх проектах, де вона використовується.
U Редагування запису в довіднику проводиться за допомогою кнопки «Отредактировать запись» . При спробі редагування запису, що використовується в якому-небудь проекті, видається попередження:

Потім надається вибір. Ви можете продовжити редагування (при цьому відповідний запис буде змінений у всіх проектах, де він використовується) чи відмовитися.

Натиснувши кнопку «Да», ви переходите безпосередньо до редагування:

U Друк довідника — друк інформації проводиться за допомогою кнопки «Печать»  панелі інструментів. При цьому вам буде надана можливість настроювання параметрів друку.

Ви можете роздрукувати зміст усіх закладок, або вибрати необхідну. Можете вивести на друк весь список чи тільки обрані вами в проект пункти заздалегідь встановлених довідників (Конкуренти, Сегменти, Характеристики, Заходи, Канали збуту, Виробничі витрати), поставивши мітку у відповідному полі.
Настроювання принтера проводиться за допомогою кнопки «Параметры» .
1.2. «Сегменты рынка»
Даний пункт призначений для поділу вашого ринку на сегмен­ти. Якщо Ви займаєтеся роздрібними продажами легкових автомобілів, то сегментами на вашому ринку можуть бути люди, що вже мають і, відповідно, що не мають автомобіль. Якщо ви пропонуєте автомобілі марки «Мерседес», то можна додатково сегментувати за рівнем доходів. Якщо Ваш товар — вантажівки, то ринок може бути сегментований на великі й дрібні компанії.
Теорія маркетингу не рекомендує ділити ринок на велике число дрібних сегментів. Для зручності програма «БЭСТ-Марке­тинг» надає вам можливість дворівневої сегментації , тобто ви можете спочатку включити, наприклад, поділ на великі й дрібні компанії, потім розділити великі компанії на державні й приватні, а дрібні — не розділяти.
Одночасно з визначенням сегмента (підсегмента) вам потрібно установити пропорції розподілу збуту на ньому за допомогою лінійок
.
При цьому цифри в дужках відображають частку сегмента (підсегмента) відносно всього ринку.

Картину сегментації ринку можна вивести на друк .
Наочний вид визначеної вами розбивки ринку можна подивитися за допомогою кнопки «Карта рынка» .

Якщо в довіднику сегментів відсутній необхідний вам варіант, ви можете доповнити довідник за допомогою кнопки  «Редактирование справочника сегментов».
Довідник сегментів поділено на два типи:

  1. сегменти для юридичних осіб;
  2. сегменти для фізичних осіб.


Введення нового (відсутнього в довіднику) сегмента ринку відповідного типу проводиться за допомогою кнопки «Добавить» .

Овал: iМожливе видалення і редагування запису, також друк довідника сегментів ринку. Пропорції розподілу збуту за сегментами можуть бути змінені в будь-який час. Зміна конфігурації розбивки ринку також може бути виконана в будь-який час, однак дані про змінену частину ринку будуть вилучені.
Порада: Щоб уникнути втрати даних при варіантному моделюванні, рекомендується використовувати Копию проекта.


Програма «БЭСТ-маркетинг» автоматично формує початкову карту ринку залежно від призначення товару, встановленого на початку роботи з новим проектом: 1. Виробничий — весь ринок представлений тільки юридичними особами, що можуть бути поділені на сегменти і подсегменти. Таким чином, конфігурація ринку може включати один (усі юридичні особи), два, три або чотири сегменти. 2. Споживчий і змішаний — весь ринок поділено на юридичних і фізичних осіб, що, у свою чергу, можуть бути незалежно розбиті на сегменти і підсегменти. Таким чином, конфігурація ринку може бути представлена 1—4 сегментами для юридичних осіб і 1—4 сегментами для фізичних осіб.

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]


ВНИМАНИЕ! Содержимое сайта предназначено исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права принадлежат их законным правообладателям. Любое использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие или полученные в связи с использованием содержимого сайта.
© 2007-2022 BPK Group.