лучшие книги по экономике
Главная страница

Главная

Замовити роботу

Последние поступления

Форум

Создай свою тему

Карта сайта

Обратная связь

Статьи партнёров


Замовити роботу
Книги по
алфавиту

Б
В
Г
Д
Е
Ж
З
И
К
Л
М
Н
О

РЕКЛАМНИЙ КРЕАТИВ

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]

Проведіть дослідження комунікативних технологій, які використовуються у телевізійній рекламі споживчих товарів. Для цього потрібно протягом тижня відстежити рекламу за товар-
ними групами на 4—5 найрейтинговіших телеканалах. Хронологія дослідження оформлюється у вигляді таблиці по кожному каналу. На підставі отриманих даних складається звіт, у якому у відсотковому співвідношенні визначаються використані комунікативні технології в рекламі споживчих товарів за товарними групами. Результати досліджень проілюструвати круговими діаграмами чи гістограмами.

Торгова
марка

Короткий опис рекламного ролика

Комунікативна технологія

Тривалість

Час подання (розбити так,
щоб урахувати всю добу)

7.00—8.00

8.00—9.00

9.00—10.00

10.00—11.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробіть кілька ідей рекламних звернень для реклами соків Одеського заводу дитячого харчування з використанням найпоширеніших елементів міфологічного сюжетоскладання. Дайте короткий опис кожної ідеї з обґрунтуванням. Які елементи міфологічного сюжетоскладання не можна використовувати у рек­ламі соків і чому?

Зробіть колекцію рекламних повідомлень, у яких використано різні прийоми гуморитизації.

У засобах масової інформації знайдіть рекламні звернення, що приховано чи відкрито зорієнтовані на викликання в людини еротичних асоціацій. Зробіть колекцію за такими спрямуваннями:

  • реклама престижних, дорогих товарів;
  • реклама товарів масового споживання (за групами);
  • реклама товарів виробничого призначення;
  • реклама послуг.

Зробіть висновки, в рекламі яких товарів використання технології еротизації більш ефективне й чому.

Створити рекламні звернення різних стилів для Лункоуської харчової компанії ТОВ «Вань шунь чан», яка виготовляє та постачає до України сушені кальмари.
Звернення повинні мати у собі схематичне зображення ілюстративного матеріалу текстову частину. У яких стилях не можна виконати таку рекламу і чому?

Розробити рекламні слогани для виведення на ринок пива Миколаївського пивзаводу «Янтар», «Чорний принц» із використанням фонетичних, лексичних та синтаксичних прийомів. Кожен розроблений рекламний слоган пояснити й дати обґрунтування обраним прийомам.
Миколаївський пивзавод «Янтар» розпочав випуск добре відомого пива «Янтар Чорний принц» за оригинальною рецептурою 1996 р.
«Чорний принц» — це темне, міцне пиво, зварене з додаванням карамельного солоду. Характерною рисою його є підвищена міцність — 6,3% і насичений смак. Назва народилася за підсумками від­критого конкурсу, проведеного серед жителів Миколаєва 1996 року.
З 1997 по 2001 рік «Чорний принц» зумів заслужити визнання споживачів, про що свідчать золоті й срібні медалі, отримані на виставках та фестивалях не лише в Україні, а й за кордоном. Одначе найбільшу популярність даний сорт має в Миколаєві, де практично кожен корінний житель середнього віку пам’ятає смак цього пива.
Виробництво «Чорного принца» припинилося 2002 року, коли після чергових досліджень смакових переваг споживачів проводилася оптимізація асортиментної лінійки торговельної марки «Янтар». Проте навіть за два роки після відходу «Чорного принца» з ринку жителі півдня України не перестають згадувати його незвичайний смак.
«Компанія «САН Интербрю Україна», до складу якої 1999 року ввійшов Миколаївський пивзавод «Янтар», у своїй роботі завжди орієнтується на споживача, отже, на думку керівництва, повинна робити пиво, затребуване на ринку.
«САН Интербрю Україна» поєднує три найбільші пивні заводи — Чернігівський пивокомбинат «Десна», Харківський пивзавод «Рогань» і Миколаївський пивзавод «Янтар». Портфель пивних брендів компанії складається з двох міжнародних брендів — «Stella Artois» і «Веск’s» та низку відомих національних брендів: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Taller».
«Янтар Чорний принц» зберіг оригінальну рецептуру, проте розлитий у пляшку BNR європейського стандарту з етикеткою нової, сучаснішої форми.

Які прийоми функціонально-морфологічних трансформацій здатні краще підкреслити рекламну концепцію товару в наведеній ситуації? Зробіть висновки. Розробіть рекламні звернення із зазначеними прийомами.
Ситуація
Виробник: ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ», Дніпропетровськ.
Продукт: харчовий додаток «Оковіт» — екстракт чорниці: засіб для зміцнення зору та зняття втоми очей; не відноситься до лікарських засобів, поширюється через аптечну мережу.
Проблема: виведення на ринок нового харчового додатку.
Завдання реклами:

  • застерегти потенційних споживачів, що перевантаження зорового апарату призводить до втоми очей і зниження зору;
  • нагадати споживачам про необхідність профілактики зорових захворювань;
  • поінформувати споживачів, що кращим засобом профілактики є вживання натуральних продуктів із комплексом вітамінів.

Аудиторія: люди, які часто й довго працюють очима: читають, пишуть, дивляться телевізор, працюють на комп’ютері, а також ті, які вже мають захворювання очей.

 

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]


ВНИМАНИЕ! Содержимое сайта предназначено исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права принадлежат их законным правообладателям. Любое использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие или полученные в связи с использованием содержимого сайта.
© 2007-2022 BPK Group.