лучшие книги по экономике
Главная страница

Главная

Замовити роботу

Последние поступления

Форум

Создай свою тему

Карта сайта

Обратная связь

Статьи партнёров


Замовити роботу
Книги по
алфавиту

Б
В
Г
Д
Е
Ж
З
И
К
Л
М
Н
О

РЕКЛАМНИЙ КРЕАТИВ

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]

Оберіть один примірник реклами будь-якої торгової марки, яка вам сподобалась, і проведіть її тестування серед студентів чи колег по роботі щодо її креативу. Під час проведення тестування отримайте відповіді на такі запитання:

  1. Якою є ідея рекламного звернення?
  2. На яку аудиторію воно розраховано?
  3. Які компоненти рекламного звернення привернули найбіль­шу увагу опитаних і чим?
  4. Які емоції викликало рекламне зверхня? Емоції опишіть докладно.
  5. Які асоціації виникли в респондентів після перегляду рекламного повідомлення?
  6. Якої інформації бракує, на думку аудиторії, в рекламному зверненні?

Після проведеного тестування зробіть висновки, в яких укажіть, яким чином рекламне звернення впливає на аудиторію, як аудиторія його сприймає, які чинники виявилися найупливовішими, якою була ідея рекламного звернення та наскільки асоціації відповідають маркетинговій товарній концепції і художньому задуму реклами.

Створити креативний бриф для компанії відповідно до ситуації.
Туристична агенція «Ігл-Тревел» не належить до розряду «туристичних монстрів». На ринку України вона існує лише 5 років, два з яких присвячено її розвитку та оформленню ділових стосунків. На сьогодні вона спеціалізується на організації туристичних подорожей Україною та за її межами. Основна мета подорожей — відпочинок, а не екскурсійні програми. Найрозвинутішими спрямуваннями в Україні є Карпати, Крим, Азовське узбережжя; за кордоном — Туреччина, Єгипет (за рахунок прямих контактів із турецькими туроператорами).
Агенція має тісні зв’язки з іншими агенціями, через які виходить на контакт з російськими, чеськими, хорватськими, грецькими, французькими туроператорами, завдяки чому може запропонувати подорож до будь-якої країни.
Завдяки прямим контактам із турецькими операторами, які надають послуги з організації подорожей до більшості екзотичних країн, агентство у змозі орієнтуватися на середню цінову нішу, надавати різні цінові знижки, спрощувати й прискорювати документооформлення та використовувати прийом «гарячих путівок».
За статистикою, основними споживачами агентства стали сім’ї у кількості 2—5 осіб із середнім доходом $ 150 на місяць на одного члена родини та з прагненням один раз на рік відпочити так, щоб це запам’яталося надовго. Клієнтська база формується за рахунок «знайомих» первинних клієнтів, які отримали задоволення від відпочинку. Цьому сприяють ще й постійні нагадування агент-
ства «Ігл-Тревел» про своє існування у вигляді особистих звер-
нень до тих, які вже скористалися їхніми послугами, а саме: регулярна інформація про нові тури, поздоровлення із загальнона­ціональними святами тощо.
На сьогоднішній день керівництво агентства усвідомлює, що воно не в змозі охопити значної частки українського ринку туристичних послуг через наявність таких потужних агентств, як «САМ» («Гамалія» та ін., проте серед аналогічних за розміром : «Гермес», «Венея», «Мегаполіс Трепел Група», «Дельта-Тревел» та ін.) воно здатне посісти гідні позиції. Основна проблема, яку прагнуло б розв’язати керівництво агентства з допомогою реклами, — це збільшення кількості первинних відвідувачів. Відтак — справа техніки — підтримування зв’язків, а саме, розробка заходів із прямого маркетингу.

Розписати винагороди, які може отримати людина від споживання соку та користування ноутбуком. Винагороди мають відповідати практичним, сенсорним, соціальним вигодам людини, а також підкреслювати її особисте задоволення. Відповідь оформити у вигляді таблиці.

Напрямки

Винагороди

Вигоди

 

 

 

Розробіть ідею рекламного звернення, користуючися методом «наступного кроку». Опишіть процес пошуку ідеї.
Вихідні дані:
продукт: солодка газована вода.
Основні характеристики: використання у виготовленні очищеної води зі скважени завглибшки 200 м, натурального соку не із консервантів (не менше 20 % об’єму готового продукту), а також вітамінів і мінералів (особливий наголос ставиться на вмісті кальцію, цинку, вітамінів A, C, E).
Основна вада: короткий термін придатності відкоркованої пляшки.

Розробити рекламну стратегію для продажу жіночих зимових пальт напівмасового пошиву середньої цінової ніші; жіночих зимових пальт зі шкіри індивідуального пошиву турецького вироб-
ництва високої цінової ніші.

 

Страницы [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]
[ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ]
[ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ]


ВНИМАНИЕ! Содержимое сайта предназначено исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права принадлежат их законным правообладателям. Любое использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие или полученные в связи с использованием содержимого сайта.
© 2007-2022 BPK Group.