Б) Порядок виконання роботи (на прикладі програми Jshop Professional):
- Запустити програму JShop Professional.
- Створити файл нового магазину. Для цього з головного меню слід вибрати File -> New. У вікні, що з’явилося, вибрати директорію та ввести ім’я файла магазину, натиснути «ОК». В результаті відобразиться вікно рис. 5.1.

Рис. 5.1
- Натиснути кнопку Currency Options та ввести парамет-
ри валюти, в якій будуть здійснюватися розрахунки в магазині, наприклад Euro — рис. 5.2, додати її до списку валют, натиснувши кнопку «Add». Натиснути «ОК». При необхідності
у подальшому можна буде повернутися до настроювань валюти через меню: Shop Setting -> Global Options -> Currency Setting.

Рис. 5.2
- Натиснути кнопку Shop Fields та ввести заголовки інформації, яка буде висвітлюватися щодо товарів магазину — наприклад: Код товару, Назва товару, Опис, Вага, Картинка та ін.
(рис. 5.3). Для внесення змін у вже існуючі поля слід не забувати натискати кнопку Apply. Для того щоб додати нове поле, слід натиснути кнопку Add.
- Натиснути кнопку Close.

Рис. 5.3

Рис. 5.4
- Тепер слід ввести інформацію про товари, які будуть продаватися в електронному магазині. Для цього слід обрати закладку Products (рис. 5.4), натиснути кнопку New та ввести інформацію за певним товаром (код, назва, обрати файл з картинкою, дати опис, вказати вагу та ціну) після чого натиснути «ОК». Таким чином слід ввести інформацію по всіх товарах магазину (для лабораторної роботи це має бути не менше 10 товарів 3 різних груп). Для редагування вже існуючих товарів слід використовувати кнопку Edit, а для видалення непотрібних — Delete.
|